EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ 

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT 

AMBALAJLI NAKLİYAT 

SİGORTALI TAŞIMACILIK 

ŞEHİRLER ARASI

ULUSLAR ARASI

ŞEHİR İÇİ ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT 

SİGORTALI ASANSÖRLÜ AMBALAJLI NAKLİYAT 

EV OFİS TAŞIMACILIK 

OFİS TAŞIMA 

BÜRO TAŞIMA 

EV EŞYASI PAKETLEME TAŞIMA 

Her ne kadar bir türlü gelmek bilmesede Yaz ayları kimileri için tatil, kimileri için seyahat, kimileri için iş, kimileri için ise göç anlamına gelir. Şehirlerden bunalanlar bir yerlere kaçarken sezonluk iş yapanlar iş kovalama derdine düşer. Tayinler artar şehirlerde bir sürkülasyon yaşanır.
Evden eve nakliyat hizmetleride işte tam bu noktada devreye giriyor. Sayısız nakliyat firmasının görev aldığı bu sektörde hemen her kesimden ve her kalitede hizmet veren firmaya rastlamanız mümkün. Bir yarış bu aslında.. Bir birileriyle sürekli yarış halinde olan Nakliyat firmaları farklı hizmetler ile müşteri yakalama derdinde. Asansörlü taşımacılık buna güzel bir örnek olabilir.
Evden Eve Nakliyat Sektöründe bir ayrıcalıkmış gibi gösterilen bu hizmet büyük bir kolaylık getirsede riskleride oldukça fazla aslında. Zira nakliyat asansöründe zarar gören bir eşyanın geri dönüşümü imkansız desek yeridir. Kırılıp param parça oluyor. Kimileri eşyalar için askı vadediyor, kimileri ise kamyonlarının kalitesinden bahsediyor. İllere görede bu durum çeşitlilik gösteriyor.İstanbul evden eve nakliyat diyoruz istanbul firmaları, ankara evden eve nakliyat diyoruz ankara firmaları aynı durumların farklı renkleri sadece.

Sektör kendi arasında yarışa dursun müşterilerin kafaları karışmış durumda. Acaba hangisi güvenilir, hangi firma mağdur etmez, hangisi daha uygun taşır.. Sorular bir birbirlerini kovalayıp duruyor.. İki taraf içinde durum zor.. Ne diyelim Allah kolaylık versin.

TÜM HİZMETLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

:

Telefon

: Ödeme Onayı Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayı Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayı Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayı Bekliyor

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!