KOMBİ TAMİRİ

BEYAZ EŞYA TAMİRİ

KOMBİ BEYAZ EŞYA KOMBİ YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ

ARÇELİK 

BEKO

ALTUS

BUDERUS

BOCSH

PROFİLO SİMENS

 

Kombi bakımı, kış aylarında yüksek fatura ödemekten kaçınan, sorunsuz bir kullanım isteyen kombi sahipleri için rutin bir işlemdir. Kombiler, çalışma prensibi olarak içerisindeki mekanizma ile suyun ısıtılarak dolaşıma gönderilmesini sağlayan ve bu suyun da kalorifer peteklerinde gezerek mekanı ısıtmasını sağlayan bir cihazdır. Bu su tesisattan direk olarak geldiği için kireç, kum gibi yabancı materyaller içerisine kaçabilir veya zamanla suyun içerisine pas, kireç dolabilir.

Bu sebeple su dolaşıma rahatça katılamaz, devridaim sağlanamaz ve çeşitli noktalarda tıkanmalar yaşanabilir. Bu tıkanmalar sonucunda da maalesef evinizin ısınmasıyla ilgili sorunlar yaşanabilir. Kombiniz tam performansla çalışsa da evinizde ısınma sorunu yaşanabilir. Bunun dışında yine kombiler elektronik bir sisteme sahiptir. Bu sistemde de bazen kullanıcı hatasından, bazen yıpranmadan bazense yanlış, kalitesiz malzeme kullanılmasından dolayı çeşitli arızalar, sorunlar yaşanabilir.

Bu durumların önüne geçmenin tek yolu ise kombilere rutin olarak bakım yaptırmaktan geçer. Kombi bakımında uzman olan teknik servisimiz Eskişehir’in her köşesinde detaylı bakım işlemleri gerçekleştirmektedir.

Kombi bakımı kapsamında kombiniz profesyonel cihazlarla kontrollerden geçirilir. Kombi bakımı adımlarını sayacak olursak;

Cihazın içindeki eski suyu boşaltılır

Genleşme tankını kontrol edilir  

Filtreler sökülerek kontrol edilir ve temizlenip geri takılır

Brülörler temizlenir

Fan motoru kontrol edilip temizlenir

Kombinin tüm aksamları incelenerek oksitlenen malzemeler  varsa değişimi için bilgi verilir ve tekrar su basılarak sistemin doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

TÜM HİZMETLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 18:00

Salı

: 09:00 - 18:00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - 18:00

Pazar

: KAPALIYIZ - -

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

:

Telefon

: Ödeme Onayı Bekliyor

Fax

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu

: Ödeme Onayı Bekliyor

Cep Telefonu 2

: Ödeme Onayı Bekliyor

Adres

: Ödeme Onayı Bekliyor

E-Mail

: Ödeme Onayı Bekliyor

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!